
Машинка для стриження волосся й бороди Rotex RHC160-Т 10 регулювань висоти професійна
1 132 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Професійна машинка для стриження волосся й бороди. Акумуляторна, бездротова. Живлення 220 В, 50 Гц, 2 Вт. Гострі титанові леза. Ергономічний дизайн корпусу для комфортного використання. 2 універсальні насадки для всієї родини: 5*2 Регульовані висоти стриження (4/7/10/13/16 мм), (18/21/24/27/30 мм).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість установок довжини | 4 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Самозагострювальні леза | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4823099200641 |
| Артикул | RHC160-T |
| Вид | Машинка для стрижки |
| Час автономної роботи, хв | 40 хв |
| Час зарядки акумулятора, хв | 480 хв |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Індикатор заряду батареї | LED |
| Комплектація | Машинка для стрижки Щітка для чистки лез Масло База з адаптером для зарядки Чохол Інструкція |
| Максимальна довжина стрижки | 30 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 4 мм |
| Потужність | 2 Вт |
| Призначення | Для стрижки голови |
| Насадки | Насадка-гребінь (4-16 мм) Насадка-гребінь (18-30 мм) |
| Харчування | Акумулятор |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Знімний ніж | Так |
| Тип двигуна | Роторний |
| Тип напилення на лезі | Титанове |
| Тип управління | Ползунковое Регулювальне коліщатко |
| Тип установки довжини | Знімні насадки Телескопічні насадки |
| Установки довжини стрижки, мм | 4; 7; 10; 13; 16; 18; 21; 24; 27; 30 мм |
| Колір виробу | Чорний/Сірий |
| Ширина ножа, мм | 40 мм |
- Ціна: 1 132 ₴





