
Мультипіч з оглядовим вікном 5,4 л GORENJE AF1350DWB,1350Вт, 8 автопрограм, дисплей, сенсор, підсвічування, аерофритюрниця, аерогр
4 258,68 ₴
- Готово до відправки
- Код: kv-AF1350DWB
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Мультипіч з оглядовим вікном 5,4 л GORENJE AF1350DWB,1350Вт, 8 автопрограм, дисплей, сенсор, підсвічування, аерофритюрниця, аерогриль
8 попередньо встановлених програм на вибір для швидкого й енергоефективного приготування. У цьому випадку температура та час будуть встановлені автоматично. Вам просто потрібно помістити їжу у фритюрницю та насолоджуватися хрусткою скоринкою та вологою серединою страви.
Щоб досягти ідеальної хрусткості страви, ви можете вручну встановити температуру від 80 до 200 °C. Таймер можна встановити на час до 60 хвилин. Приємний звук сповістить про готовність вашої страви.
Камера виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі inox, що запобігає появі неприємного запаху пластику. Він безпечний і довговічний. Світло, нагрівач і вентилятор захищені сіткою з нержавіючої сталі inox та створюють ідеальне розподілення тепла.
Розмір XXL. Місткість кошика для смаження становить 5.4 л. Це означає, що ваша сімейна кухня отримає реальну допомогу. Кошик для смаження має антипригарне покриття, тому навіть чистити його легко.
Об'єм чаші, л
- 5.4
Функції приготування
- Випічка
- Запікання овочів і м'яса
- Смаження у фритюрі
Матеріал корпусу
- Пластик
Робоча температура
- 80-200 °C
Індикатори режимів роботи
- дисплей
Тип нагрівального елемента
- Прихований нагрівальний елемент
Тип
- Мультипіч (Аерофритюрниця)
Потужність, Вт
- 1350
Особливості
- Можливість готування без олії
Антипригарне покриття
Світловий нагрівач і вентилятор захищені сіткою з нержавіючої сталі
Прозоре вікно для відстежування процесу приготування
Комплектація
- Мультипіч
Інстукція
Гарантійний талон
Кількість чаш
- 1
Габарити (ВхШхГ), см
- 35.3 х 28 х 32.1
Вага, кг
- 5.1
Тип керування
- Сенсорне
Матеріал покриття чаші
- Антипригарне
Кришка
- Знімна
Додатково
- Автовимкнення після завершення процесу приготування
- Автоменю
- Встановлення часу приготування
- Звуковий сигнал після завершення роботи
- Можливість перемішування під час приготування
- Регулювання температури
Кількість програм
- 8
Додаткові характеристики
- Без кришки
Таймер можна встановити до 60 хвилин
Країна реєстрації бренду
- Словенія
Гарантія
- 24 місяці офіційної гарантії від виробника
Країна-виробник товару
- Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість програм приготування | 8 |
| Максимальна температура | 200 град. |
| Максимальна температура нагріву | 200 град. |
| Об'єм чаші | 5.4 л |
| Об`єм | 5.4 л |
| Споживана потужність | 1350 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип кришки | Знімна |
| Тип управління | Сенсорне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Таймер | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.1 кг |
| Висота | 353 мм |
| Глибина | 321 мм |
| Ширина | 280 мм |
- Ціна: 4 258,68 ₴










