
Блендер заглибний ручний багатофункціональний 10 в 1 LIBERTON LHB-0310 1000 Вт, TURBO, мультиподрібнювач 1750
2 593 ₴
2 489,28 ₴
- Готово до відправки
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Блендерний набір — незамінний і універсальний помічник на кухні.
Модель має потужністю 1000 Вт, двома швидкісними режимами роботи. «Turbo» — режим максимальної потужності й основної, з плавним регулюванням швидкості.
Корпус блендера виготовлений із якісного пластику, а ножі і насадки — з неіржавкої сталі.
Блендерний набір представлений у класичному чорному кольорі кс червоною ручкою блендерамає сучасний дизайн, що дає змогу органічно вписатися в будь-який кухонний інтер'єр.
Комплект обладнаний великою кількістю насадок, що спрощують роботу на кухні, а саме:
- Віночок для збивання: допоможе приготувати смачний крем, фруктове пюре, дитяче харчування або ніжне смузі
- Насадка міксер
- Диск для дрібної та великої нарізки: без нього не обійтися, коли потрібно швидко нарізати велику кількість продуктів
- Диск-терку для драніків: дасть змогу без зайвих зусиль натерти велику кількість картоплі для страви
- Диск для нарізування соломкою
- Гак для замішування тістастане надійним помічником у приготуванні пишного тіста для будь-якої випічки
- Велика чаша (місткість 1,75 л) допоможе в подрібненні об'ємних продуктів у великій кількості
- Насадка пюре: для картопляного пюре, а також пюре з інших овочів із високим вмістом крохмалю.Більше не потрібно докладати зусиль, користуючись пюречкою.
- Мірний стакан із кришкою: кришка, що щільно прилягає, на мірній склянці, сприяє тривалішому зберіганню продуктів у холодильнику
Укомплектований: великий чашею (1750 мл), мірною склянкою з кришкою 600 мл.
Ручка блендера зручно та надійно розміщується в руці завдяки своїй ергономічної форми. Пристрій не ковзає під час використання, тому керувати ним тривалий час зовсім не складно.
Заглибний блендер працює від мережі 220 В, довжини шнура цілком досить для комфортної експлуатації.
Блендерний набір виготовлений із міцного пластику з елементами з неіржавкої сталі. Усі робочі деталі легко розбираються й піддаються очищенню. Чаші блендера, насадки миються під проточною водою або в посудомийній машині. Корпус можна протирати вологою серветкою або мочалкою.
Характеристики:
- Тип: заглибний
- Потужність (Вт): 1000
- Кількість швидкостей: 2 швидкісні режими
- Місткість склянки (мл): 600
- Матеріал ніжки блендера: нержавіюча сталь
- Комплектація: блендер, комбайн-подрібнювач — 1750 мл, насадка ніжка блендера, віночок, мірна склянка, гак для тіста, диски грубого та тонкого нарізання, диск-терка для дерунів, диск для нарізування соломкою, насадка для пюре, насадка — міксер
- Колір Чорний із червоним
- Країна збирання Китай
- Гарантія 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір | Чорний |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Режим Турбо | Так |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ємність мірного стакана | 600 мл |
| Колка льоду | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Лопатка | Ні |
| Мірний стакан | Так |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Ємність подрібнювача | 1750 мл |
| Багатофункціональна чаша-подрібнювач | Так |
| Бездротова технологія | Ні |
| Вінчик для збивання | Так |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Кількість насадок для нарізання і шинкування | 4 |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Насадка для замісу тіста | Так |
| Насадки для нарізки і шинкування | Так |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Ні |
| Універсальний подрібнювач | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Ємність склянки | 600 |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Матеріал ніжки блендера | Нержавіюча сталь |
| Матеріал чаші | Пластик |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип (1) | Занурювальний |
| Управління | Механічне |
- Ціна: 2 489,28 ₴










