
Блендер заглибний ручний багатофункціональний 7 в 1 LIBERTON LHB-0308 1000 Вт TURBO мультиподрібнювач 1750 мл
2 514 ₴
2 287,74 ₴
- Готово до відправки
- Код: LHB-0308
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Сучасна побутова техніка неабияк полегшує життя й дає змогу заощаджувати час. До таких корисних приладів варто віднести заглибний блендер. Це електроприлад для кухні, який здатний швидко й ефективно подрібнювати, змішувати та збивати продукти. Користування ним не вимагає великих зусиль і спеціальних знань і навичок.
Заглибний блендер LIBERTON LHB-0308 дає змогу легко приготувати безліч різноманітних страв. Плавне регулювання швидкості.
У комплекті передбачений мультиподрібнювач об'ємом 1750 мл який ідеально підходить для швидкого та якісного подрібнення та змішування різних продуктів. Передбачені диски для грубого та дрібного нарізання овочів і фруктів — 2 шт., терка для драніків — 1 шт., насадка для нарізування соломкою — 1 шт., ніж для подрібнення — 1 шт.
Віночок призначений для збивання вершків, яєць і кремів.
Додатково комплект містить мірна склянка об'ємом 600 мл, який зручний для зберігання продуктів і приготованих інгредієнтів або страв. Всі ці компоненти чітко виконують свої функції та забезпечують високу якість приготування.
Характеристики:
- Потужність: 1000 Вт
- Турбо режим
- Нога блендера, матеріал: неіржавка сталь
- Кількість насадок: 8
- Регулювання швидкостей: плавне
- Мірний стакан 600 мл
- Мультиподрібнювач 1750 мл
- Номінальна напруга: 220-240 В
- Колір: чорний/металік
- Вага нетто, кг: 2,45
- Вага брутто, кг: 2,75
- Розмір упаковки, см: 30,5×20,8×25,2
- Країна-виробник: Китай
- Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір | Чорний |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Режим Турбо | Так |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ємність мірного стакана | 600 мл |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мірний стакан | Так |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Ємність подрібнювача | 1750 мл |
| Багатофункціональна чаша-подрібнювач | Так |
| Вінчик для збивання | Так |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Насадки для нарізки і шинкування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.45 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | - |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 30,5х20,8х25,2 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Ємність міні-подрібнювача, мл | 1750 |
| Ємність склянки | 600 |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Комплектація | Блендер Вінчик Мультиподрібнювач Диски для грубого та дрібного нарізання овочів і фруктів — 2 шт. Тертка для драніків — 1 шт. Насадка для нарізування соломкою — 1 шт. Мірний стакан Інструкція Гарантійний талон |
| Матеріал ніжки блендера | Нержавіюча сталь |
| Матеріал чаші | Пластик |
| Потужність, Вт | 1000 |
| Насадки | Диски для грубого та дрібного нарізання овочів і фруктів Терка для драніків Насадка для нарізування соломкою Блендер Вінчик Мультиподрібнювач |
| Особливості | Турбо-режим Плавне регулювання швидкості |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип (1) | Занурювальний |
| Управління | Механічне |
- Ціна: 2 287,74 ₴










