
Блендер заглибний ручний багатофункціональний 6 в 1 ZELMER ZHB6500 GENIUS 1500 Вт TURBO подрібнювач комбайн
4 167 ₴
- Готово до відправки
- Код: ZHB6500
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Сучасна побутова техніка неабияк полегшує життя й дає змогу заощаджувати час. До таких корисних приладів варто віднести заглибний блендер. Це електроприлад для кухні, який здатний швидко й ефективно подрібнювати, змішувати та збивати продукти. Користування ним не вимагає великих зусиль і спеціальних знань і навичок.
Модель ZELMER ZHB6500 з потужністю 1500 Вт має нлавове регулювання швидкості и функцію Турбо. Завдяки їм прилад допоможе вам заощадити час на кухні та максимально швидко приготувати страви та десерти. Повертаючи регулятор, який розташований у верхній частині ручки, керуйте швидкістю обертання ножів.
Пристрій обладнаний металевою ергономічною ніжкою, яка ідеально підходить для подрібнення й об'єднання безлічі інгредієнтів. Ручний блендер має 4 леза.
У комплекті передбачений подрібнювач для роботи з твердішими продуктами, наприклад овочами, фруктами, пом'ясом, об'ємом 500 мл. У комплекті високоефективні ножі з міцного металу. Подрібнювач обладнаний спеціальною кришкою, яка не дає частинкам продукту «вистрілювати» вгору, щоб не витрачати час на додаткове очищення.
Віночок призначений для збивання вершків, яєць і кремів.
До комплекту пристрою входить спеціальну насадку для пюре, яка акуратно, але ефективно розімне картоплю та змішує її з іншими інгредієнтами.Ви також можете використовувати її для приготування гуакамоле, томатної м'якоті або пюре з будь-яких інших овочів.
Серед аксесуарів лідером є кухонний комбайн об'ємом 1 (один) літр. З його допомогою можна нашаткувати, нарізати та шаткувати фрукти й овочі — наприклад, для салату. Усередині контейнера міститься штифт, на якому закріплені диски з ножами з неіржавкої сталі (входять до комплекту).
Додатково комплект містить мірна склянка об'ємом 700 мл, який зручний для зберігання продуктів і приготованих інгредієнтів або страв. Всі ці компоненти чітко виконують свої функції та забезпечують високу якість приготування.
Характеристики:
- Потужність: 1500 Вт
- Елегантний сучасний дизайн
- Плавне регулювання швидкостей
- Леза з неіржавкої сталі
- Кухонний комбайн: ємність на 1 літр із двома дисками та ножем
- Насадка для чаші-подрібнювача (500 мл)
- Змішувальний/мірний стакан місткістю 700 мл із кришкою
- Насадка-вінчик із неіржавкої сталі
- Насадка для пюре
- Защита от брызг
- Легко збирати/розбирати
- Номінальна напруга: 220-240 В
- Колір: чорний, білий
- Розмір упаковки, см: 46,8x20,8x33
- Країна-виробник: Китай
- Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір | Чорний |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Режим Турбо | Так |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ємність мірного стакана | 700 мл |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мірний стакан | Так |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Ємність подрібнювача | 500 мл |
| Багатофункціональна чаша-подрібнювач | Так |
| Вінчик для збивання | Так |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Насадки для нарізки і шинкування | Так |
| Універсальний подрібнювач | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.88 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5908269350438 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 46,8x20,8x33 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Ємність міні-подрібнювача, мл | 500 мл |
| Ємність склянки | 700 |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Комплектація | Блендер Вінчик Насадка для пюре Мультиподрібнювач два диски (нарізання, шинкування) Подрібнювач Мірний стакан із кришкою Інструкція Гарантійний талон |
| Матеріал ніжки блендера | Нержавіюча сталь |
| Матеріал чаші | Пластик |
| Потужність, Вт | 1500 |
| Насадки | віночок для збивання для пюре для соусів велика тертка шатківниця мініподрібнювач мульти — подрібнювач |
| Особливості | Турбо-режим Плавне регулювання швидкості |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип (1) | Занурювальний |
| Управління | Механічне |
- Ціна: 4 167 ₴









